Ucuz Bayilik Paneli PEKSENMEDYA.COM

Ucuz Bayilik Paneli PEKSENMEDYA.COM

Ucuz Bayilik Paneli PEKSENMEDYA.COM

Sosyal Medya Bayilik Hizmeti Nedir ?

Sosyal medyanın günümüzdeki yeri çok büyük bu nedenle insanlar sosyalleşmeyi dahi sosyal medya üzerinden yapar hale geldiler.Bayilik hizmeti de burada devreye girmektedir.Tüm sosyal medya hesaplarınızı 10 binlerce takipçiye ulaştırmak istemez misiniz? 
İnsanlar birkaç takipçi için yüzlerce lira verebiliyor ve aslında çok büyük yanlış yapılıyor.Çok ucuz rakamlara tüm sosyal medya hesaplarınıza hit çekebilmeniz Pekşen Medya | Ucuz Bayilik Paneli sitesi ile mümkün. İnstagram,twitter,facebook,youtube,web sitesi hit gibi birçok hizmet sunmaktalar.

Kazanç nasıl sağlayabilirim ?

Bu sorunun cevabını tamamen kendimden örnek vererek açıklayacağım.Aslında sosyal medyada hit çekmek gibi bir amacım yokken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine satışa başladım. Daha önceden satış için aldığım takipçi beğeni gibi hizmetler çok fazla pahalıydı ve satış yapamıyordum daha sonra Pekşen Medya | Ucuz Bayilik Paneli ile tanıştım. 2 tl ile 10 tl arasında değişen fiyatları bulunmakta ve bu benim çok büyük kar etmemi sağladı. Toparlamak gerekirse size önerdiğim siteyi kullanarak aylık güzel kazançlar kazanabilirsiniz. (bu tarz siteler bulunmaktadır fakat ben sadece bu siteye kefilim başka site kullanıp göndermediler tarzında yorumlar yapmayınız.)

Nasıl ve kimlere satış yapabiliriz ?

Bunun en kolay yolu tabiki bir panel sahibi olmaktır. Paneliniz var ise paketler bölümünüze Ucuz Smm Panel fiyatlarının 2 katı şeklinde ayarlayıp koyabilirsiniz. Bu sayede hem ucuza satış yaptığınız için müşterileriniz artar hemde tavsiye edilen panel olursunuz. Paneli olmayan kişiler ise çevresine fiyatları yayarak kazanç sağlayabilir. Bu işe ilk başta çevreme yayarak başladım ve ilk ay 150 TL gibi bir kar elde ettim. Şuanda panelim üzerinden satış yapmaktayım.

Neden burayı önerdim ve açılış kampanyaları

Öncelikle burayı önerme sebebim bugüne kadar sıkıntı yaşamamış olmam bu sitelerinden önce de Pekşen Medya ile çalışıyordum. Burayı açarak işlemleri ful otomatik hale getirdiler. Bir diğer sebebim ise açılışa özel üye olan herkes ücretsiz beğeni ve Ücretsiz izlenme hilesinden yararlanıyor! Ve bunun haricinde forumda tanıtım yapanlara 1 TL kredi veriyorlar.

Yazar Can Pekşen kimdir?
Can Pekşfasfsassen

Benzer Konular

Cevap Yaz