Samsung Telefonlara Zam Geldi

Samsung Telefonlara Zam Geldi

Samsung Telefonlara Zam Geldi

Apple, geçtiğimiz günlerde ülkemizde satılan ürünlerine zam yaptı. Bu zamla birlikte neredeyse 10 bin TL ye yaklaşan fiyatlarıyla oldukça dikkat Apple’dan sonra Samsung ‘da telefonlarına zam yaptı. Apple kadar olmasa da oldukça Samsung da telefonlarına dikkat çekici seviyede zam yaptı.

Samsung Türkiye, Türkiye’de 4.999 TL’ye sattığı Galaxy Note 8’in fiyatını 5.499 TL’ye çıkardı. Galaxy S9’un 64 GB’lık versiyonunun fiyatı ise 4.599 TL’den 4.899 TL’ye çıktı. Galaxy S9+’ın fiyatının ise 5.199 TL’den 5.499 TL olarak belirledi.

Zamların genelde daha yüksek modellere geldiğini daha eski modellerin zaman etkilenmediğini hatırlatalım. Bunun yanında anlarım kur farkından kaynaklandığını bilmenizde fayda var. Ayrıca daha önce yazdığımız yazılarda telefonlara zam geleceğini belirtmiştik. O sıralar telefon alanlar şimdiki fiyatlara göre oldukça karlı alışveriş yaptı.

Benzer Konular

Cevaplar [2]

yorumcu
Netdesin
17.07.2018 | 17:17

İlk Önce İphone' ye zam geldi sonrasında da Güney Koreli Teknoloji devi Samsung' unda bu hamlesi zaten beklentiler içerisinde idi. Çok şaşırtıcı bir durum olmadı bu hamle 2. bir hususta özellikle mobil cihazlar içerisinde halkımız bir yarış içerisinde pazar yüksek olunca neden kar fazlalaşmasın ki. Zamları firmalar değil o firmalara karşı büyük ilgimiz ile bizler yaratıyoruz. Netdesin.com olarak bizde bu tarz haberleri yakında takip ediyor. Güncel haberleri anlık olarak kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Bundan sonra fikir edinmek için sizin sitenizi de mercek altına alıyor başarılarınızın devamını diliyoruz.

yorumcu
Web tasarım
17.07.2018 | 17:28

Ben samsungdan ciddi bir indirim bekliyorum. İphone fiyatlarını arttırdı malum ters bir psikoloji yaparak fiyatları düşürürse cidden satış patlaması yaşar.

Cevap Yaz