Netflix Akıllı İndirme Özelliği Nedir?

Netflix Akıllı İndirme Özelliği Nedir?

Netflix Akıllı İndirme Özelliği Nedir?

Netflix uygulamasına yeni bir özellik geldi. Bu özellikle dizi takibi ve hızlı bir şekilde yeni bölümü izleme kolaylaştığı gibi telefonunuzun depolama alanı da çile çekmiyor. İşte Netflix’e gelen o yeni ve geliştirilmiş Akıllı İndirme özelliği.

Daha önceden eklenen dizi indirme özelliği diziyi sonradan takılmadan izlemenize olanak tanıyordu ama daha sonradan telefonunuzdan kendiniz silmeniz gerekiyordu. Bu da izledim izlemedim karmalaşasının yanında telefonların depolama alanında oldukça fazla yere mal oluyor ve sizi sıkıntıya sokuyordu. Şimdi bu özellik geliştirildi bakın ne hale geldi.

Yeni geliştirilen Netfliz akıllı indirme özelliği sayesinde dizi bölümleriniz eskisi gibi otomatik wifi üzerinden indirilmeye devam edecek. Bir fark var, o da bu dizi izlendikten sonra otomatik olarak telefonunuzdan silinecek. Silme işlemi biter bitmez dizinin bir sonraki bölümü indirilmeye başlanacak. Tüm bunlar sadece wifi üzerinden yapılacak ki insanlar mobil internetini daha kolay yönetebilsin.

Benzer Konular

Cevaplar [4]

yorumcu
Berkay Gemici
14.07.2018 | 20:20

Çok faydalı bir konu olmuş ben de netflix'te nasıl indirilir onu arıyordum.

yorumcu
yetişkin chat
15.07.2018 | 04:38

Netflix kullanıcısıyım, genelde izlediğim flimleri hep unuttuğum için telefondan silerken güçlük yaşıyordum. Yeni güncelleme tam benlik olmuş.

yorumcu
Oğuzhan
16.07.2018 | 00:41

1 ay önce indirmiş olduğum Netflix’te başka uygulamada olan bu özelliğin Netflix’e de gelmiş olduğunu duymak güzel

yorumcu
İguana Bey
16.07.2018 | 01:12

Kafamda soru işareti kalan tüm alanlar kayboldu teşekkür ederim

Cevap Yaz