iPhoneların Yeni Fiyatları Cep Yakacak

iPhoneların Yeni Fiyatları Cep Yakacak

iPhoneların Yeni Fiyatları Cep Yakacak

Apple’a zam geldi. Apple iPhone ürünlerine özellikle iPhone X ve iPhone 8’e büyük oranda zam geldi. Peki neden? Ülkemizde doların artması nedeniyle oluşan kur farkı Apple’ın ağzının suyunu akıttı. Ama sizi üzecek. Fiyatları görünce dudaklarınız uçuklayacak.

iPhone X’e gelen zam artık bu paraya araba alırsın esprilerini geride bırakacak şekilde,

Ülkemizdeki yeni fiyatlar şu şekilde, 256Gb olan model 8600 TL olarak ülkemizde satılan en pahalı telefonlarından birisi oldu. Bu paraya telefon alınır mı? Hiç kullanmasanız daha iyi değil mi? 5200TL ile ülkemizde satışa çıkan cihaz oldukça değerlendi.

En pahalı diğer telefon ise iPhone 8 oldu. 5900 TL olan fiyat yine dudak uçuklatacak cinsten. Bunların dışında Apple’ın bütün ürünlerine ülkemiz için zam geldi. Dolar böyle giderse daha da fiyatları vurmaya devam edecek.

Benzer Konular

Cevaplar [5]

yorumcu
Ömer Faruk
16.07.2018 | 02:04

Zam geleceği belliydi ama bu kadarı fazla olmuş sanki

yorumcu
Çin Takvimi
16.07.2018 | 10:50

İphone cep telefonu fiyatları dolar kuruna bağlı olarak yükselmiştir bunun olacağı zaten belliydi iphone yani sıra bir cok ürüne zam gelecektir.

yorumcu
Gökay
16.07.2018 | 11:19

Fiyatlar inanılmaz yükselmiş durumda. iPhone dışında diğer çoğu Apple ürününü çok büyük zam gelmiş. Sonumuz hayrolsun.

yorumcu
hasan çavdar
17.07.2018 | 00:11

Iphone telefonların bu kadar abartılı fiyatta olması gerçekten şaşırtıcı. Ben samsung telefon kullanıyorum iphone de kullanamayacağınız yüzlerce uygulama var. Ayrıca ıphone telefonların açamadığı internetteki sayfaları masaüstü olarak çok daha rahat kasmadan samsung telefonda kullanıyorum. Telefon alacak arkadaşların dikkatine... http://androidshift.com

yorumcu
Can Çiçek
17.07.2018 | 00:25

Gerçektende öyle , dövizin bu kadar artmasıyla inanılmaz bir artış oldu. Kripto paralar ile iphone alındığı bir dönemdeyiz resmen https://geceninfotografi.com ailesi olarak bu güzel makale için teşekkür ederiz.

Cevap Yaz