Call Of Duty: Black Ops 4 Çoklu Oyuncu Beta Fragmanı Yayınlandı

Call Of Duty: Black Ops 4 Çoklu Oyuncu Beta Fragmanı Yayınlandı

Call Of Duty: Black Ops 4 Çoklu Oyuncu Beta Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty: Black Ops 4 Çoklu-Oyuncu Beta Fragmanı hakkında

Call of Duty: Black Ops 4 oyununu ön-sipariş ile almış olanlar için kapalı beta testi yaklaşıyor. Öncelikle PlayStation 4 oyun konsolu için başlayacak olan test, daha sonrasında Xbox One ve PC platformlarının da katılımı ile 13 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek. Önümüzde yaklaşık dört günlük bir süreç varken, Activision ve  Treyarch Studios heyecanı ve ilgiyi daha fazla çekebilmek adına yeni bir fragman yayınladı.

Call of Duty: Black Ops 4 Çoklu-Oyuncu Beta Fragmanı, kapalı beta testinde erişim sağlayabileceğimiz şeylere bir ön-bakış yapma fırsatı bulunuyor. Bunlar, on Specialists birimi, altı harita, altı mod, silahlar ve daha fazlasını görebilmek mümkün oluyor. Halihazırdaki haritalardan üç tanesini daha önceden gördüğümüz fragmanda, yeni haritalardan da kısa kesitlere denk geliyoruz.

En son 17 Mayıs 2018 tarihinde Call of Duty: Black Ops 4 oyununun ilk detaylarını almıştık. Bu detayların arasında  Blackout adı altındaki Battle Royale modu da vardı. Yayınlanmış olan fragman sırasında ise, oyuncular tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklenen bu mod ile ilgili de kısa bir oynanış da görebiliyoruz.

Call of Duty: Black Ops 4 Çoklu-Oyuncu Beta Fragmanı

 

 

Benzer Konular

Cevap Yaz